Lokalita

Nájem 18 000 Kč
Dispozice 2+kk
Užitná plocha 63,6 m2
Terasa 19,8 m2
Balkón 4,8 m2
Sklad 7 m2
Podlaží 4. NP
Parkovací místo Ano, kryté
Výtah Ano
Kauce 2x nájem

Informace o nemovitosti

Toužíte bydlet v designovém bytě v klidné části Jihlavy, popíjet víno na terase a mít vždy kde zaparkovat?
 
K dlouhodobému pronájmu máme připraven prémiový byt 2+kk v atraktivní lokalitě hned u jihlavské nemocnice. Celý interiér bytu ladil bytový designer tak, aby vytvořil moderní, příjemné, maximálně vkusné a promyšlené bydlení.
 
Veškeré materiály jsou nadstandardní, bylo použito několik moderních prvků, třeba zelené osvětlení v obývacím pokoji a ložnici. Kuchyň je vybavena značkovými spotřebiči. V koupelně si můžete užívat sprchy i relaxaci ve vaně. Ani se vám z ní nebude chtít.
 
Kombinace bílé barvy, zelených a hnědých tónů působí nanejvýše komfortním a uklidňujícím dojmem. Byt se nachází na klidném místě, v čistém a tichém domě. Může se tedy stát úžasným místem k životu jak pro náročnější dvojici, tak i manažera, který si potřebuje po hektickém dni pořádně odpočnout.
 
K bytu patří velká terasa, která přináší dnes tolik vítané soukromí, a která zároveň umožňuje nádherný výhled na celou Jihlavu. Obzvlášť večer poskytuje posezení na terase dokonalý zážitek. Součástí bytu je také kryté parkovací místo a sklad na uložení věcí.
 
Dáte si bílé, nebo červené?

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.