Toužíte investovat do nemovitostí,
ale bez starostí s jejich správou a vlastnictvím?

Co svět světem stojí, lidé chtějí a potřebují bydlet. Už kdysi dávno měl každý strom, jeskyně a chýše své majitele. Vzhled a výbava nemovitostí se přirozeně měnily s evolucí lidstva. Co však zůstalo pevné a neměnné, co neztrácelo nikdy na hodnotě, co bylo, je a bude vždy, to je ta potřeba bydlet a mít střechu nad hlavou. Investice do nemovitostí dávají smysl.

Tak pojďte do toho s námi. Svěřte nám svoji investici a vydělávejte bez toho, abyste museli řešit starosti, které jsou u vlastněných nemovitostí na denním pořádku.

Proč nám můžete důvěřovat

V House of Havel vlastníme zajímavé nemovitosti residenčního charakteru určené k nájemnímu bydlení. Vlastníme také komerční a kancelářské prostory především v centru Jihlavy. Své nemovitosti si sami spravujeme. Jsme jediní vlastníci a nic netajíme.

Realitám rozumíme a jsme neustále v centru dění. Ty nejlepší reality totiž na nic nečekají. Jsou okamžitě pryč. Jen díky dostatečně rychlé reakci a financím, které máme ihned k dispozici, mohou i nadále ty nejzajímavější nemovitosti rozšiřovat naše portfolio. Daří se nám, ale hledíme dopředu. Máme jasnou vizi a investiční strategii. Na obojím se společně s námi můžete díky svým investicím podílet. A zhodnocovat své peníze.

Naše nemovitost v ulici
Jiřího z Poděbrad

 

Všechny nemovitosti jsou naše. Všechna rozhodnutí také.
Své kroky konzultujeme s profesionály a odborníky z mnoha souvisejících oborů.
Investujete do nemovitostí, ale bez všech starostí kolem správy.
Jihlavu známe. Žijeme tady. Podnikáme tady.
Proč ještě investovat s námi?
Investici vložíte do atraktivních lokalit převážně v Jihlavě.
Nezáleží nám na tom, jestli jste jednotlivec nebo velký investor. Jednáme se všemi.
Jihlava má obrovský investiční potenciál. My ho vidíme a roky to dokazujeme.
Máme stabilní finanční zázemí. Jednáme férově.

 

Dává vám to celé smysl? To nás těší.
Protože investice jsou o rozumu,
emocích a důvěře

Kontaktujte nás, abychom se vzájemně setkali. Vy nám povíte něco o sobě, my se zase představíme vám. Vysvětlíme, co děláme, s jakým záměrem. Přiblížíme vám naše vlastní investice, ukážeme portfolio našich nemovitostí, abyste věděli, kam vložíte své peníze. Na druhou stranu i nás zajímá, kdo bude naším partnerem. Nenabízíme investice do cenných papírů. Jednáme seriózně a jsme transparentní. A osobní setkání nám i vám dá nejvíce.

Přijímáme investice od 1 000 000 Kč a výnos je individuální. Stanovíme vám ho podle projektu, doby splatnosti a výše investované částky. Vše je v tuto chvíli na osobním setkání.

Kontaktovat Daniela Havla