Lokalita

Nájem Na dotaz
Způsob využití Kanceláře, provozovna
Užitná plocha 102 m2
Podlaží 3. NP
Parkovací místo Ne
Výtah Ano
Kauce 2x nájem

 

Informace o nemovitosti

Značka House of Havel představuje další komerční prostory k pronájmu. Konkrétně tyto mají rozlohu 102 m2 a připraveny jsou ve 3. nadzemním podlaží. Díky své prestižní adrese jsou ideální pro kanceláře, školicí místnosti atd. Nabízejí všestranné komerční využití. Benefit v podobě výtahu určitě potěší.
 
Dům, ve kterém se komerční prostory nachází, stojí přímo v srdci Jihlavy. V horní části jihlavského Masarykova náměstí na prestižní adrese House of Havel. V blízkosti je vyhlášená Radniční restaurace, zastávka MHD, magistrát, městská knihovna, pošta, prodejna s farmářskými výrobky, kostel sv. Ignáce, a mnoho dalšího.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.