Lokalita

Nájem Na dotaz
Způsob využití Kanceláře, obchod, provozovna
Užitná plocha 50 m2
Podlaží 1. NP
Vyhrazené parkovací místo Ne
Výloha Ano, do náměstí (2x)
Kauce 2x nájem

 

Informace o nemovitosti

V business centru House of Havel pronajímáme komerční prostory vhodné k podnikání. Konkrétně do těchto se vstupuje přímo z Masarykova náměstí, jejich rozloha je rovných 50 m2. Mají veliké výlohy, kterých si kolemjdoucí lidé vždy všimnou. A že jich tudy za den projde. Hned před domem je totiž zastávka MHD, ale když tuto výhodu odmyslíme, i tak je tato část náměstí sama o sobě velmi frekventovaná. Prodejna, nebo obchodní místo? Značka Ideál.
 
Dům, ve kterém se komerční prostory nachází, stojí přímo v srdci Jihlavy. V horní části jihlavského Masarykova náměstí na prestižní adrese House of Havel. V blízkosti je vyhlášená Radniční restaurace, zastávka MHD, magistrát, městská knihovna, pošta, prodejna s farmářskými výrobky, kostel sv. Ignáce, a mnoho dalšího.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.