Nájem Na dotaz
Způsob využití Bar, club, lounge
Užitná plocha 243 m2
Podlaží 1. PP + 1. NP
Parkovací místo Ne
Kauce Na dotaz

 

Informace o nemovitosti

Gotika 13. století, krása jihlavského podzemí. Dva solitérní bary. Zábava, která v Jihlavě chybí.

Představujeme vám naše unikátní podzemní prostory, které právě procházejí velmi citlivou, ale poměrně výraznou a moderní rekonstrukcí. Po jejím dokončení budeme mít připraveno zázemí určené k provozování stylového dvoupodlažního baru v Jihlavě. Celou rekonstrukcí se snažíme vrátit mnoha částem jejich původní stav, protože byly v minulosti stavebně znehodnoceny.
 
Že budou, a vlastně už nyní jsou, prostory opravdu originální a mají své kouzlo, to vnímá snad každý. Hovoří o tom i historie celého domu, která sahá až do gotiky 13. století. Plánovanému dvoupatrovému baru bude dominovat velký skleněný portál. Vize je zatím taková, že v přízemí by se dal provozovat denní bar s možností malého občerstvení, které nepotřebuje celou kuchyň, sklepní část je ideální pro noční bar a zábavu.

Prostory jsou vybaveny kompaktní jednotkou H-Block, která je připravena přivádět do prostor každou hodinu 4 500 m3 čerstvého vzduchu. Kromě cirkulace vzduchu se budou pomocí vzduchotechniky prostory i vytápět, takže ve sklepní části nenajdete radiátory, které by kazily estetický dojem. Jednotka je propojena s kondenzačním plynovým kotlem THERM 45 KD.A.
 
Finální podoba baru, ale i celkové pojetí však záleží na jeho provozovateli, kterého nyní pečlivě vybíráme. Protože jde o poměrně veliký projekt, máme zájem o nájemce, který už má v tomto oboru prokazatelné zkušenosti.
 
Na FB stránce připravovaného baru mohou příznivci sledovat aktuální stav rekonstrukce, už nyní se na nový bar těší přes 2 000 fanoušků.

Kontakt

Kontaktní osoba:
Daniel Havel
havel@havelholding.cz  

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.