Nájem Na dotaz
Dispozice 1+kk
Užitná plocha 58 m2
Terasa Ne
Balkón Ne
Sklep Ne
Podlaží 3. NP
Parkovací místo Ne
Výtah Ano
Kauce 2x nájem

 

Informace o nemovitosti

V našem domě na Masarykově náměstí v Jihlavě se nachází hezký světlý byt po kompletní rekonstrukci, který je dispozičně řešen jako 1+kk. Převedeme-li tento prostor do metrů čtverečních, je jich celkem 58 m2. Byt má prostornou chodbu, moderní kuchyni, příjemný relaxační kout, velkou postel a také koupelnu se sprchou a pračkou. Bonusem je mimo jiné velká 55" televize značky Samsung. Dále je do bytu bezbariérový přístup v podobě výtahu až ke dveřím.
 
Okna bytu ve 3. nadzemním podlaží směřují do Hluboké ulice směrem ke kostelu sv. Ignáce, což je jedna z tichých ulic v centru města. A dále směrem k magistrátu.
 
Dům, ve kterém se byt nachází, stojí přímo v srdci Jihlavy. V horní části jihlavského Masarykova náměstí na prestižní adrese House of Havel. V blízkosti je vyhlášená Radniční restaurace, zastávka MHD, magistrát, městská knihovna, pošta, prodejna s farmářskými výrobky, kostel sv. Ignáce, a mnoho dalšího.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.