Lokalita

Nájem 11 000 Kč
Dispozice 2+1
Užitná plocha 58 m2
Terasa Ne
Balkón Ne
Sklep Ne
Podlaží 4. NP
Parkovací místo Ne
Výtah Ano
Kauce 2x

Informace o nemovitosti

Podkrovní byt v centru Jihlavy. Třeba váš nový začátek?

Přijměte pozvání na virtuální prohlídku našeho půdního bytu v business budově House of Havel. Byt prošel celkovou rekonstrukcí a na 58 m2 se tak nachází dva sólo pokoje a kuchyň vybavená spotřebiči. Koupelna je laděna do hnědých a bílých odstínů, obsahuje vanu. Byt splňuje nároky jak pro dvojici, tak i jednotlivce. Benefit v podobě výtahu zcela určitě potěší každého obyvatele.
 
Dům, ve kterém se byt nachází, stojí přímo v srdci Jihlavy. V horní části jihlavského Masarykova náměstí na prestižní adrese House of Havel. V blízkosti je vyhlášená Radniční restaurace, zastávka MHD, magistrát, městská knihovna, pošta, prodejna s farmářskými výrobky, kostel sv. Ignáce, a mnoho dalšího.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.