Lokalita

Nájem Na dotaz
Způsob využití Kanceláře, obchod, lehčí výroba, provozovna
Užitná plocha 138 m2
Podlaží 1. NP
Parkovací místo Ne
Kauce 2x nájem

 

Informace o nemovitosti

House of Havel. To jsou i dlouhodobé pronájmy komerčních prostor.
 
V naší nabídce dlouhodobých pronájmů najdete kromě bytů také komerční prostory, ve kterých mohou být kanceláře, obchody nebo menší výroba. Ani náš dům na Kosmákově ulici není výjimkou a takové „místo“ k podnikání nabízí.
 
Díky své lokalitě v blízkém dosahu náměstí, ale přesto na dosah historických hradeb, jsou takové prostory vyhledávaným místem k firemní realizaci různého druhu.
 
Prostor, který si právě prohlížíte, má užitnou plochu 138 m2.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.