Lokalita

Nájem Na dotaz
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 77 m2
Terasa Ne
Balkón Ne
Sklep Ne
Podlaží 4. NP
Parkovací místo Ne
Výtah Ne
Kauce 2x nájem

Informace o nemovitosti

Připravujeme velký půdní byt k dlouhodobému pronájmu v Jihlavě… Sledujte nás.
 
Půdní prostory miluje každý. Obzvlášť nachází-li se v historickém centru Jihlavy. V místě, kde je klid a krásně. U hradeb. Pod „ochranou“ Minoritského kláštera.
 
V našem domě na Kosmákově ulici pro vás připravujeme byt v půdní vestavbě. Dispozičně je plánován jako 3+kk a jeho užitná plocha je počítána na 77 m2. V tuto chvíli jsme ve fázi dokončování stavebního povolání, pak se opět pustíme do usilovné rekonstrukce.
 
Tak jako všechny byty v nabídce House of Havel bude i tento určen k dlouhodobému pronájmu. A i tento bude laděn moderně, v duchu nadčasových a posledních trendů.
 
Věříme, že bude otázkou času, kdy si své „pravé“ nájemníky najde.
 
Dům s tímto bytem se nachází v jedné z nejklidnějších částí centra Jihlavy. Na samotném vrcholu Kosmákovy ulice. Z jedné strany vás obklopí staré historické hradby s květinami a keři růží, další okolí bytu tvoří parkán a skromné Minoritské náměstí. Přestože se nacházíte kousek od jihlavského náměstí, jedná se o úžasně klidné a krásné místo k bydlení.
 
Vyjdete ven a užíváte si romantiku a soukromí, které vám tato lokalita servíruje každý den.

Kontakt

Kontaktní osoba:
Daniel Havel
havel@havelholding.cz  

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.