Lokalita

Nájem 8 900 Kč (volné od 1. 12. 2018)
Dispozice 2+1
Užitná plocha 45 m2
Terasa Ne
Balkón Ne
Sklep Ne
Podlaží 1. NP
Parkovací místo Ne
Kauce 2x

Informace o nemovitosti

Moderní, a navíc útulné bydlení v pronájmu v centru Jihlavy…
Račte vstoupit…
 
Příjemný byt 2+1 v centru Jihlavy, a to ve zvýšeném přízemí, nabízíme k pronájmu v historickém centru Jihlavy v Kosmákově ulici. Byt má moderně zařízenou menší kuchyň s linkou v atraktivním bílém lesku se základními kvalitními spotřebiči. Celková užitná plocha představuje 45 m2.

Nová je tu také koupelna se sprchovým koutem a WC, která stylově ladí, a poskytuje dostatek soukromí. Všechny místnosti prošly kompletní rekonstrukcí, stav bytu je bezvadný.
Pronájem bytu může splnit požadavky mladého páru i single nájemníků.

Dům s tímto bytem se nachází v jedné z nejklidnějších částí centra Jihlavy. Na samotném vrcholu Kosmákovy ulice. Z jedné strany vás obklopí staré historické hradby s květinami a keři růží, další okolí bytu tvoří parkán a skromné Minoritské náměstí. Přestože se nacházíte kousek od jihlavského náměstí, jedná se o úžasně klidné a krásné místo k bydlení.

Vyjdete ven a užíváte si romantiku a soukromí, které vám tato lokalita servíruje každý den.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.