Nájem 15 000 Kč 
Dispozice 2+1
Užitná plocha 75 m2
Terasa Ne
Balkón Ne
Sklep Ne
Podlaží 3. NP
Parkovací místo Ne
Výtah Ne
Kauce 2x

Informace o nemovitosti

Když chcete žít prostě hezky. V čistém a novém. A vracet se do „svého“ krásného domova, ne do starého provizoria… Podívejte se, jak krásně můžete žít v pronajatém bytě, a to v samém centru Jihlavy.
 
V našem portfoliu je také tento, řekněme narovinu parádní třípokojový byt. Podrobili jsme ho kompletní rekonstrukci od podlahy až ke stropu. A výsledek nás moc těší. Věříme, že stejnou radost (u)dělá i nájemníkům. Byt pronajímáme vážným a seriózním nájemcům, kteří to myslí s bydlením v takovém bytě opravdu vážně.
 
Dispozičně je řešen jako 2+1 a když se budeme bavit v metrech, je jich přesně 75 metrů čtverečných. V bytě je všechno po rekonstrukci. Kuchyň je vybavena vestavěným sporákem a troubou. Podlahy, dveře, koupelna s vanou laděná do béžových, hnědých a bílých tónů. Toaleta je od koupelny oddělena, ale barevně sladěna s koupelnou. Menší komora pro ukládání věcí jistě potěší.
 
Veškeré dekory v bytě (dveře, podlahy…) jsme vybírali v přírodních odstínech v dekorech dřeva, aby si jej mohl kterýkoli nájemce doladit podle svých představ a vkusu. Byt je světlý, prostorný, ve třetím patře bez výtahu.
 
Dům s tímto bytem se nachází v jedné z nejklidnějších částí centra Jihlavy. Na samotném vrcholu Kosmákovy ulice. Z jedné strany vás obklopí staré historické hradby s květinami a keři růží, další okolí bytu tvoří parkán a skromné Minoritské náměstí. Přestože se nacházíte kousek od jihlavského náměstí, jedná se o úžasně klidné a krásné místo k bydlení.
 
Vyjdete ven a užíváte si romantiku a soukromí, které vám tato lokalita servíruje každý den.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.