Lokalita

Nájem 8 000 Kč
Dispozice 1+1
Užitná plocha 45 m2
Terasa Ne
Balkón Ne
Sklep Ne
Podlaží 3. NP
Parkovací místo Ne
Výtah Ne
Kauce 2x nájem

 

Informace o nemovitosti

Prostorná jedna plus jednička v centru Jihlavy. Nové začátky pro mladý pár, skvělé bydlení také pro jednotlivce.
 
Světlý a dobře řešený byt o velikosti 1+1 se nachází ve 3. nadzemním podlaží našeho „bytového“ domu v Kosmákově ulici. Dlouhodobé bydlení v podobě pronájmu nabízíme na 45 m2, které mají všechno, co pro fajn bydlení potřebujete.
 
V bytě se nachází kuchyň s kuchyňskou linkou, která je vybavena spotřebiči, nechybí ani pračka. Druhá místnost může sloužit jako ložnice, anebo obývací pokoj s ložnicí. V koupelně se nachází WC, umyvadlo a sprchový kout.
 
Bez obav jej doporučíme páru, který spolu začíná bydlet, ale určitě se v něm bude cítit dobře také jednotlivec, který hledá pronájem v Jihlavě.
 
Dům s tímto bytem se nachází v jedné z nejklidnějších částí centra Jihlavy. Na samotném vrcholu Kosmákovy ulice. Z jedné strany vás obklopí staré historické hradby s květinami a keři růží, další okolí bytu tvoří parkán a skromné Minoritské náměstí. Přestože se nacházíte kousek od jihlavského náměstí, jedná se o úžasně klidné a krásné místo k bydlení.
 
Vyjdete ven a užíváte si romantiku a soukromí, které vám tato lokalita servíruje každý den.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.