Nájem 8 900 Kč (od 1. 3. 2019)
Dispozice 1+1
Užitná plocha 45 m2
Terasa Ne
Balkón Ne
Sklep Ne
Podlaží 3. NP
Parkovací místo Ne
Výtah Ne
Kauce 2x nájem

Informace o nemovitosti

Tak dobře. V některých bytech by chtěl bydlet každý. Tohle je jeden z nich… Pro dvojici je fakt super.
 
Dlouhodobé bydlení v podobě pronájmu nabízíme i v tomto krásném, kompletně zrekonstruovaném bytě, který je dispozičně řešen jako 1+1. Nachází se v našem domě na jihlavské Kosmákově ulici, konkrétně ve 3. nadzemním podlaží bez výtahu.
 
Odstartovat něco nanovo můžete na příjemných 45 m2, které mají vše, co je pro kvalitní bydlení potřeba. Připravena je zde praktická kuchyňská linka v bílém lesku, a to se základními moderními spotřebiči. Potěší také pračka.
 
Pokud hovíte stylu „každý pes jiná ves“, tak toho se v našem bytě rozhodně nedočkáte. Právě naopak. V pokoji je moderní dvoulůžko, skříně, komoda a psací stůl. Všechno v jednom designu i barvě. Nábytek jsme volili tmavší, aby seděl a byl příjemný ženám i mužům, a také všem věkovým kategoriím.
 
Koupelna je kompaktní a nanejvýše funkční, najdete v ní sprchový kout, WC, umyvadlo a zrcadlo s úložným prostorem.
 
Dům s tímto bytem se nachází v jedné z nejklidnějších částí centra Jihlavy. Na samotném vrcholu Kosmákovy ulice. Z jedné strany vás obklopí staré historické hradby s květinami a keři růží, další okolí bytu tvoří parkán a skromné Minoritské náměstí. Přestože se nacházíte kousek od jihlavského náměstí, jedná se o úžasně klidné a krásné místo k bydlení.
 
Vyjdete ven a užíváte si romantiku a soukromí, které vám tato lokalita servíruje každý den.
 
 

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.