Lokalita

Nájem 6 000 Kč
Dispozice 1+kk
Užitná plocha 30 m2
Terasa Ne
Balkón Ne
Sklep Ne
Podlaží 3. NP
Parkovací místo Ne
Výtah Ne
Kauce 2x nájem

Informace o nemovitosti

Říká se, že nejvíc o druhém zjistíte, když spolu začnete bydlet. Třeba v garsonce…
 
Startovací bydlení v Jihlavě v podobě útulné a kompletně zrekonstruované garsonky máme připraveno k dlouhodobému pronájmu třeba pro dvojici, která spolu začíná bydlet. Je však naprosto vhodná i pro jednotlivce, kteří zatím víc než jednu místnost k životu nepotřebují.
 
Dispozičně je tento nejmenší byt v domě na „Kosmačce“ řešen jako 1+kk a jeho užitná plocha představuje 30 m2. Nachází se ve 3. nadzemním podlaží bez výtahu. I když je byt malý, jeho součástí je útulná koupelna s velkým sprchovým koutem a moderním obkladem. V bytě se nachází jen plotýnkový vařič, což ocení každý, kdo nehledá prostor pro velké vyváření.
 
Velkým bonusem tohoto bytu je praktická komora, do které schováte a uložíte spoustu věcí. Podlahy jsou v bytě nové, veškeré vybavení je moderní a nezničené.
 
Dům s tímto bytem se nachází v jedné z nejklidnějších částí centra Jihlavy. Na samotném vrcholu Kosmákovy ulice. Z jedné strany vás obklopí staré historické hradby s květinami a keři růží, další okolí bytu tvoří parkán a skromné Minoritské náměstí. Přestože se nacházíte kousek od jihlavského náměstí, jedná se o úžasně klidné a krásné místo k bydlení.
 
Vyjdete ven a užíváte si romantiku a soukromí, které vám tato lokalita servíruje každý den.
 

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.