Lokalita

Nájem 15 000 Kč
Dispozice 3+kk
Užitná plocha 91 m2
Terasa 30 m2
Balkón Ne
Sklep Ne
Podlaží 2. NP
Parkovací místo Ne
Výtah Ne
Kauce 2x nájem

Informace o nemovitosti

Velký slunný byt u hradeb. I to může být realita vašeho všedního dne v Jihlavě.

K dlouhodobému pronájmu slouží i tento druhý největší byt v našem domě na Kosmákově ulici. Jeho užitná plocha je krásných 91 m2 a na dalších 30 m2 si můžete užívat terasy, na kterou se z bytu přímo vstupuje. Hradby a parkán máte nadosah. Dispozičně je řešen jako 3+kk, v koupelně se nachází rohová vana.  Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží bez výtahu.

Dům s tímto bytem se nachází v jedné z nejklidnějších částí centra Jihlavy. Na samotném vrcholu Kosmákovy ulice. Z jedné strany vás obklopí staré historické hradby s květinami a keři růží, další okolí bytu tvoří parkán a skromné Minoritské náměstí. Přestože se nacházíte kousek od jihlavského náměstí, jedná se o úžasně klidné a krásné místo k bydlení.

Vyjdete ven a užíváte si romantiku a soukromí, které vám tato lokalita servíruje každý den.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.