Lokalita

Nájem 20 000 Kč (volné od 1. 11. 2018)
Dispozice 4+kk
Užitná plocha 111 m2
Terasa 30 m2
Balkón Ne
Sklep Ne
Podlaží 2. NP
Parkovací místo Ne
Výtah Ne
Kauce 2x nájem

Informace o nemovitosti

Představte si, že když je léto v plném proudu, vyjdete si z bytu na terasu, která je přímo součástí hradeb. A pak si ještě představte, že v zimě si v tom samém bytě užíváte kouzlo plápolajícího krbu.
 
Náš největší, a vlastně nejlepší byt v celém domě na „Kosmačce“ vám přináší 111 m2 užitné plochy, samotná terasa má rozměry 30 m2. Dispozičně je řešen jako 4+kk. Všechny místnosti prošly kompletní rekonstrukcí, veškeré zařízení tu doslova voní novotou. Nepopiratelným benefitem je zde terasa, která se napojuje přímo na jihlavské historické hradby, a která poskytuje dostatek soukromí pro relaxaci. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží.
 
Jak vidíte na fotografiích, světlý obývací pokoj a kuchyň utváří jeden elegantní a vzdušný prostor. V obývacím pokoji se nachází krásný a funkční krb, v kuchyni je nová bílá kuchyňská linka, spotřebiče a stůl se šesti židlemi. Za pozornost určitě stojí také originální a moderní koupelna s velkým sprchovým koutem, která je celá pojata v industriálním stylu. V ostatních dvou pokojích jsou moderní postele a úložné prostory. Barevně je byt laděn do neutrálních odstínů, abyste si jej vhodnými doplňky mohli zútulnit podle svých představ. Byt je ideální pro rodinu i partu spolubydlících.
 
Dům s tímto bytem se nachází v jedné z nejklidnějších částí centra Jihlavy. Na samotném vrcholu Kosmákovy ulice. Z jedné strany vás obklopí staré historické hradby s květinami a keři růží, další okolí bytu tvoří parkán a skromné Minoritské náměstí. Přestože se nacházíte kousek od jihlavského náměstí, jedná se o úžasně klidné a krásné místo k bydlení.
 
Vyjdete ven a užíváte si romantiku a soukromí, které vám tato lokalita servíruje každý den.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.