Nájem 10 000 Kč (volné od 1. 10. 2018)
Dispozice 1+1
Užitná plocha 50 m2
Terasa Ne
Balkón Ne
Sklep Ne
Podlaží 1. NP
Parkovací místo Před domem
Výtah Ne
Kauce 2x nájem

 

Informace o nemovitosti

Jihlavský Bedřichov. Jedna z nejkrásnějších lokalit krajského města, která k životu nabízí vše, co chcete a potřebujete. Ať už žijete sami, nebo jako rodina s dětmi. Je tu parádní klid, zeleň, dobré parkování a centrum města na dosah. Pár minut a jste v lese, stačí chvilka a můžete se naplno věnovat nákupům v  komerční zóně „pod kopcem“.

Na Bedřichově najdete od všeho něco. Sportoviště, velkou základní školu, polikliniku, knihovnu, hospůdky. Pravidelná MHD je samozřejmostí. Ulice tu lemují převážně rodinné domy, městská bytová zástavba a historické i moderní vily. Velkým benefitem je hladká a prakticky okamžitá dostupnost dálnice D1. A pohodově se odsud dostanete do všech částí města. Nedaleké sídliště je malé, skromné a tiché. Patří k nejstarším v Jihlavě a žijí tu především „starousedlíci“.

Jihlavský Bedřichov je krásný i geniální zároveň. Právem jde o atraktivní lokalitu, v níž sehnat hezké a moderní bydlení, není vůbec nic jednoduchého. A tak nás moc těší, že můžeme nabízet pronájmy v naší zrekonstruované prvorepublikové vile právě tady.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.