Lokalita

Nájem Na dotaz
Způsob využití Garáž, sklad
Užitná plocha 38 m2
Kauce 2x nájem

 

Informace o nemovitosti

Dům na Kosmákově ulici nabízí hned dvě garážová stání (za sebou). Vysoké stropy nabídly možnost využít vrchní část garáže pro výstavbu skladových prostor, které jsou nájemníkům plně k dispozici. Například pro uložení golfových holí, lyží ale i dětského kočáru nebo kola. Jednoduše to, co by překáželo v bytě, může najít své místo v prostoru nad auty. Dveře garáže jsou navíc na dálkové ovládání a tak je výjezd i návrat domů vždy rychlý a pohodlný.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.