Lokalita

Nájem Na dotaz
Způsob využití Garáž, sklad
Užitná plocha 26 m2
Kauce 2x nájem

 

Informace o nemovitosti

Dům ve Farní ulici má své garážové stání přímo s vjezdem z Jakubského náměstí. Klidné místo v historické části města, v těsném sousedství kostela sv. Jakuba, má bezproblémovou příjezdovou cestu ze spodní strany Masarykova náměstí. Vjezd do garáže je přímo pod nejvyšší z věží kostela. Pár desítek metrů od vstupu na historický hradební ochoz města a také brány do jihlavského lesoparku Heulos.

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.