Lokalita

Nájem Není v nabídce
Dispozice 2+kk
Užitná plocha 46 m2
Podlaží 3. NP
Výtah Ano
Kauce 2x nájem

 

Informace o nemovitosti

Domy na adresách Farní 73/5 a 74/3 dříve všichni znali jako krajskou pobočku VZP v Jihlavě. Obě budovy jsou při pohledu zvenčí samostatné, ale během porevoluční rekonstrukce byly propojeny a tvoří jeden průchozí komplex. V pojišťovně tehdy pracovalo kolem 195 lidí. Výdejní okénko v přízemí je zase tichým svědkem toho, že zde kdysi bývala noční lékárna.

Celý komplex tvoří přibližně 1 200 m2 užitné plochy určené k pronájmu, nejsou v ní započítány společné prostory a příslušenství, to vše dělá dalších několik set metrů. Společnost Havel Holding, s.r.o. je majitelem objektu od května 2019.

Na projekt je vydáno stavebního povolení na výstavbu 16 bytů různých dispozic a velikostí, od nejmenšího o výměře 38 m2 až po největší s 88 m2. Povolení je rovněž vydáno i na úpravu komerčních prostor, kde mohou být dva až tři obchůdky, kavárna, kadeřnictví, nebo něco takového. 

 

Kontakt

Kontaktní osoba:
Daniel Havel
havel@havelholding.cz  

Proč nemovitost přes House of Havel

Bydlíte doživotně

Naší prioritou je dlouhodobý pronájem našich vlastních bytů. A tak se nebojte, že vás za pár měsíců budeme stěhovat, protože chceme byt prodat, nebo přenechat vnoučatům. Pokud nám to bude klapat, můžeme spolu bydlet opravdu dlouho.

Neprodáváme

Milujeme reality. Především jejich pronájem. Nejsme však realitní kancelář a s byty neobchodujeme. Pronajímáme pouze vlastní byty, jejichž jsme majiteli a přímými investory, a do kterých dáváme velký kus srdce. A které vůbec nechceme prodat.

Zhodnocujeme

Až vám předáme klíče, přijdete do čistého, hezkého a kompletně nachystaného bytu. Do takového, kde můžete hned bydlet, a kde vás nebude vítat kapající kohoutek. Máme vlastní údržbáře, kteří se o byty dobře starají.