Nabízíme dlouhodobé pronájmy bytů
a komerčních prostor

Nájemcům přinášíme opravdový full-servis. Vybavení domácnosti, služby, které vám usnadní život a nebo stavební úpravy na míru.

 

Byty vybavíme tím,
co k bydlení potřebujete

Pronajímaný byt dokážeme na vaše přání zařídit vybavením, které v něm chcete mít a užívat, abyste se nastěhovali rovnou do nového a nemuseli sami nic pořizovat. Tuto možnost vítají obvykle nájemníci, kteří nechtějí a nepotřebují spotřebiče trvale vlastnit, přejí si hned dobře bydlet.

Nic kupovat, stěhovat, zapojovat a řešit. Mít to zkrátka pohodlné, a klidně se vším všudy. Vybavit byt individuálně a na přání může být jistě také zajímavou možností pro firmy, které hledají prémiový pronájem pro své zaměstnance, ale nechtějí byt samy vybavovat, nebo cokoli stěhovat. Náklady na pořízení vám rozpočítáme do měsíčního nájmu tak, aby vás nezatížily.

 

Komerční prostory upravíme i stavebně
podle vašich požadavků

Zájemcům o pronájem našich komerčních prostor nabízíme komplexní fit-out, tedy dodávku interiérových stavebních úprav tak, aby vše vyhovovalo vašim podnikatelským aktivitám.

Náklady na individuální stavební úpravy rozpočítáme do měsíčního nájemného po dobu několika let, resp. v závislosti na délce trvání uzavřené nájemní smlouvy. Našim nájemníkům se tímto způsobem snažíme usnadnit podnikání a nečekají je hned po nastěhování do nových prostor velké jednorázové počáteční investice.

Nabízíme spoustu doplňkových služeb,
abyste to měli snazší

Pokud máte od nás pronajatý byt, kanceláře nebo obchod, můžete se na nás obrátit i v případě, že chcete zajistit například pravidelný úklid, venčení psa, parkování v centru. Jednoduše cokoli, co dělá život hezčím a pohodlnějším. Ceny doplňkových služeb stanovujeme individuálně podle rozsahu a domluvené frekvence. 


Dlouhodobé pronájmy HOUSE OF HAVEL
vám vyřeší například tyto životní situace

  • Stěhujete se do Jihlavy.
  • Nechcete bydlet v klasickém paneláku.
  • Jste pár a hledáte dlouhodobé bydlení.
  • Dostali jste práci v Jihlavě, ale do místa svého bydliště nepotřebujete dojíždět denně.
  • Jste mezinárodní společnost a pro svého nového managera hledáte prestižní bydlení.
  • Jste firma, která hledá reprezentativní služební byt pro své zaměstnance.
  • Začínáte podnikat a potřebujete nové prostory k podnikání.
  • Potřebujete si pronajmout kanceláře, které vám majitel stavebně přizpůsobí.
  • Chcete žít/pracovat v centru Jihlavy a na dalších zajímavých adresách.
  • Chcete pronájem s mnoha službami navíc…

Díky naší flexibilitě a modernímu přístupu i smýšlení můžeme najít v našich nemovitostech pronájem, který vyhoví různorodým životním etapám, milníkům a situacím.